Ułatwienia dostępu

Slajd 1
Centrum Żeglarskie
Więcej niż przystań!
Slajd 1
Centrum Żeglarskie
Więcej niż przystań!
Poprzedni slajd
Poprzedni slajd
Następny slajd
Następny slajd
  • Stanowisko: Instruktor sekcji turystycznej
Zdjęcie Izabeli Poppe-Iwanów

Młodszy instruktor żeglarstwa od 2011 roku. Posiada certyfikat instruktora nordic walking oraz instruktora sportu - kierunek narciarstwo alpejskie. W 2013 r. uzyskała patent jachtowego sternika morskiego. Nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca placówek wypoczynku dzieci i młodzieży oraz kierownik wycieczek i obozów wędrownych. Ukończyła studia podyplomowe Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną.

W Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej, a obecnym Centrum Żeglarskim pracuje od 2010 r. jako instruktor w sekcji turystycznej DZ. Z żeglarstwem zetknęła się dość późno, bo dopiero na studiach. Pierwszy patent żeglarski zdobyła na obozie studenckim. Przez kolejne 10 lat była wychowawcą na obozach żeglarskich w Myśliborzu. W jej życiu żeglarstwo pojawiło ponownie w 2008 r., gdy została opiekunem Szkolnego Koła Edukacji Morskiej w jednym ze szczecińskich gimnazjów. Jako opiekun SKEM w 2010 r. popłynęła w swój pierwszy rejs morski i wtedy "odkryła" ten sport na nowo...

"Staram się wykorzystać każdą nadarzającą się okazję, by wracać w morze. Mottem są dla mnie słowa Marka Twaina: Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj."

  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Baner Fundusze Europejskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: „Rozwój i zwiększenie wykorzystania energii słonecznej w miejskich jednostkach organizacyjnych w Szczecinie – etap III”. Nr umowy o dofinansowanie RPZP.02.10.00-32-B025/17-00 z dnia 14.09.2018 roku.

NASI PARTNERZY

NASZE REALIZACJE

Logo Centrum Żeglarskie

Znajdziesz nas na:

Nawigacja

Zobacz także

Centrum Żeglarskie

ul. Przestrzenna 19

70-800 Szczecin

tel.: +48 91 460 08 44

Schronisko

tel.: +48 91 461 53 91

Bosman

tel.: +48 725 495 280

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

E-rekrutacja
Wolontariusze
Rekrutacja
Reprezentacja