Ułatwienia dostępu

Ostatnie szkolenie Oficerów Łącznikowych

Miniony weekend stał pod znakiem ostatniego szkolenia Oficerów Łącznikowych przed finałem regat The Tall Ships Races 2024

Pierwszego dnia przyszli Oficerowie Łącznikowi i wolontariusze mieli okazję spotkać się m.in.: z kapitanem Jerzym Szwochem, który omówił etykietę żeglarską. Z przedstawicielami agencji morskiej Polsteam Shipping Agency, która będzie obsługiwała flotę podczas zlotu, z Mirosławem Drozdem z Szczecin-Pilot, a także z Mirosławem Pieczykolanem z Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Szczecin.

W niedzielę grupa wyruszyła na grę terenową, gdzie w strojach pirackich wykonywali zadania w różnych miejscach Szczecina. Gra została opracowana w myśl „Dzień z życia Oficera Łącznikowego”. Ponad 60 osób zmagało się z zadaniami logicznymi, językowymi i fizycznymi.  

Wszyscy poradzili sobie doskonale i możemy śmiało ogłosić, że nasi Oficerowie Łącznikowi i wolontariusze są gotowi na wielki finał w Szczecinie!

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w szkoleniach, naszym gościom za przybycie i podzielenie się wiedzą i swoim doświadczeniem.

GALERIA ZDJĘĆ

Baner Fundusze Europejskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: „Rozwój i zwiększenie wykorzystania energii słonecznej w miejskich jednostkach organizacyjnych w Szczecinie – etap III”. Nr umowy o dofinansowanie RPZP.02.10.00-32-B025/17-00 z dnia 14.09.2018 roku.

NASI PARTNERZY

NASZE REALIZACJE

Logo Centrum Żeglarskie

Znajdziesz nas na:

Nawigacja

Zobacz także

Centrum Żeglarskie

ul. Przestrzenna 19

70-800 Szczecin

tel.: +48 91 460 08 44

Schronisko

tel.: +48 91 461 53 91

Bosman

tel.: +48 725 495 280

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

E-rekrutacja
Wolontariusze
Rekrutacja
Reprezentacja