Ułatwienia dostępu

Znamy już nazwiska osób, które w przyszłym sezonie będą pływać pod banderą Regatowej Reprezentacji Szczecina. Nominacje otrzymało 16 zawodników. Kadrę tworzą najlepsi zawodnicy szczecińskich klubów.


RRS 4

 

Zakończył się nabór żeglarzy do Regatowej Reprezentacji Szczecina. O przyjęciu do RRS-u decydowały sukcesy sportowe, zdobyte punkty
w klasyfikacjach ogólnopolskich oraz opinie trenerów. Kolejny sezon funkcjonowania reprezentacji pokazał, że treningi i praca zawodników wraz z trenerami przynosi wymierne korzyści w postaci medali i pucharów zdobywanych przez szczecińskich zawodników. Regatowa Reprezentacja Szczecina powstała po to, aby wspierać najlepszych żeglarzy regatowych miasta, pomagać im w rozwoju sportowym i dać możliwość mierzenia się nie tylko z własnymi słabościami, ale także z zawodnikami za całego świata. Szeroka pomoc polega na wyposażeniu zawodników w sprzęt, organizację i dofinansowanie wyjazdów na regaty i zgrupowania oraz zapewnienie kadry trenerskiej do ciągłego szkolenia.

 

Do tej pory opieką trenerską w ramach RRS-u objęto ponad 20 młodych żeglarzy ze Szczecina. Właśnie zakończono nabór podstawowy do Regatowej Reprezentacji Szczecina na sezon 2022. W tym roku odbył się on dla zawodników klasy ILCA (Laser) 4,6,7. Po rozpatrzeniu przez Komisję Rekrutacyjną złożonych wniosków, powołanych zostało 16 zawodników. Lista nazwisk znajduje się pod linkiem: https://centrumzeglarskie.pl/rrs/zawodnicy 

 

RRS Laser

 


Dodatkowo, podobnie jak w poprzednich latach, do Regatowej Reprezentacji Szczecina zaproszeni zostali zawodnicy dorośli oraz Ci, którzy w swoich klasach osiągają ponadprzeciętne sukcesy, a dla których nie prowadzimy szkolenia grupowego.

Zawodnikami zaproszonymi do RRS na rok 2022 są:

Agnieszka Skrzypulec

Karolina Lipińska

Anna Brzozowska

Jakub Guźlecki

Jakub Rodziewicz

 

 

Baner Fundusze Europejskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: „Rozwój i zwiększenie wykorzystania energii słonecznej w miejskich jednostkach organizacyjnych w Szczecinie – etap III”. Nr umowy o dofinansowanie RPZP.02.10.00-32-B025/17-00 z dnia 14.09.2018 roku.

NASI PARTNERZY

NASZE REALIZACJE

Logo Centrum Żeglarskie

Znajdziesz nas na:

Nawigacja

Zobacz także

Centrum Żeglarskie

ul. Przestrzenna 19

70-800 Szczecin

tel.: +48 91 460 08 44

Schronisko

tel.: +48 91 461 53 91

Bosman

tel.: +48 725 495 280

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

E-rekrutacja
Galeria zdjęć