Ułatwienia dostępu

dwie osoby płyną na RIBie

Kursy motorowodne w sezonie 2023

Centrum Żeglarskie zaprasza na kursy motorowodne. W sezonie 2023 proponujemy Państwu 10 terminów. Zdany egzamin na patent sternika motorowodnego daje uprawnienia do prowadzenia łodzi motorowych. Wystarczy mieć ukończone 14 lat i chęć zdobycia nowych umiejętności!

Zaproszenie na premierę

Z wielką przyjemnością zapraszamy na premierę filmu "Iceland. Darem Szczecina na daleką północ". Uroczysty pokaz odbędzie się w najbliższą niedzielę - 5 lutego o godz. 11.00, w Starej Rzeźni. Wstęp jest bezpłatny!

Żeglarskie życzenia

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok zbliżają się wielkimi krokami. Datego też Dyrekcja oraz Pracownicy Centrum Żeglarskiego, pragą złożyć wszystkim sympatykom sportów wodnych i miłośnikom wodnej rekreacji najserdeczniejsze życzenia.

Płatność jedynie kartą

Informujemy, że w dniach od 27 do 31 grudnia, za usługi świadczone przez schronisko młodzieżowe w Centrum Żeglarskim będzie można płacić wyłącznie kartą. Recepcja nie będzie przyjmować gotówki.


Za utrudnienia przepraszamy.

Podsumowanie sezonu RRS

Trzy lata projektu Regatowa Reprezentacja Szczecina za nami. Projektu, który realnie wspiera żeglarstwo regatowe w Szczecinie. Projektu, dzięki któremu Szczecin zaczął być widoczny, na żeglarskiej mapie Polski.

Oderman Cup 2022 za nami

W pierwszy weekend października odbyła się 6. edycja regat Oderman Cup organizowanych przez Centrum Żeglarskie i Centrum Klimatu w Szczecinie. Wzorem poprzedniego roku, akwenem regat był Zalew Szczeciński, a bazą Marina Trzebież. Regaty rozegrane zostały w ramach Pucharu Bałtyku Południowego.

RegatON 2022 za nami

W weekend 24-25 września na Jeziorze Dąbie rozegrane zostały regaty dla osób z niepełnosprawnością – RegatON 2022. Na starcie pojawili się zawodnicy z Politechniki Koszalińskiej, grupy Sztorm Barlinek, Błękitni Dźwirzyno oraz z Centrum Żeglarskiego

Odszedł nasz mentor

Z wielkim smutkiem i żalem przekazujemy informację o śmierci kapitana Jerzego Kaczora, który w dniu 20.09.2022 r. odszedł na wieczną wachtę. W imieniu dyrekcji i pracowników Centrum Żeglarskiego składamy wyrazy najgłębszego współczucia dzieciom, wnukom i całej rodzinie pogrążonej w żałobie.

Baner Fundusze Europejskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: „Rozwój i zwiększenie wykorzystania energii słonecznej w miejskich jednostkach organizacyjnych w Szczecinie – etap III”. Nr umowy o dofinansowanie RPZP.02.10.00-32-B025/17-00 z dnia 14.09.2018 roku.

NASI PARTNERZY

NASZE REALIZACJE

Logo Centrum Żeglarskie

Znajdziesz nas na:

Nawigacja

Zobacz także

Centrum Żeglarskie

ul. Przestrzenna 19

70-800 Szczecin

tel.: +48 91 460 08 44

Schronisko

tel.: +48 91 461 53 91

Bosman

tel.: +48 725 495 280

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

E-rekrutacja
Galeria zdjęć