Ułatwienia dostępu

Slajd 1
Centrum Żeglarskie
Więcej niż przystań!
Slajd 1
Centrum Żeglarskie
Więcej niż przystań!
Poprzedni slajd
Poprzedni slajd
Następny slajd
Następny slajd
  • Stanowisko: Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego
Zdjęcie Przemysława Dziarnowskiego

Instruktor żeglarstwa PZŻ, instruktor motorowodny PZMiNW, egzaminator PZMiNW oraz egzaminator PZŻ. Posiada uprawnienia kapitana jachtowego i kapitana motorowodnego. Jest instruktorem i egzaminatorem PZMiNW oraz egzaminatorem PZŻ. Nurek OWD. Posiada licencje na holowanie obiektów pływających i statków powietrznych. Ukończył również kurs kierownika wypoczynku, kurs pedagogiczny dla nauczycieli oraz szkolenie BLS/AED. Studiował na kierunku Turystyka i Rekreacja.

W Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej, a obecnym Centrum Żeglarskim pracuje od 2012 r. Początkowo pod opiekę otrzymał jednostkę Forsycję, a następnie przejął sekcję Skipperów. Obecnie jest Kierownikiem Wychowania Żeglarskiego w Centrum Żeglarskim.

"Z żeglarstwem związany jestem od 10 roku życia. Początkowo jako wychowanek szkółki żeglarskiej JK AZS Szczecin, później Ośrodka Morskiego Pałacu Młodzieży i MOS ECEWiŻ. Swoją żeglarską pasję rozwijałem na Optimistach, Carinach i Skipperach. Jestem pasjonatem wszystkiego co związane z żeglarstwem."

  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Baner Fundusze Europejskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: „Rozwój i zwiększenie wykorzystania energii słonecznej w miejskich jednostkach organizacyjnych w Szczecinie – etap III”. Nr umowy o dofinansowanie RPZP.02.10.00-32-B025/17-00 z dnia 14.09.2018 roku.

NASI PARTNERZY

NASZE REALIZACJE

Logo Centrum Żeglarskie

Znajdziesz nas na:

Nawigacja

Zobacz także

Centrum Żeglarskie

ul. Przestrzenna 19

70-800 Szczecin

tel.: +48 91 460 08 44

Schronisko

tel.: +48 91 461 53 91

Bosman

tel.: +48 725 495 280

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

E-rekrutacja
Wolontariusze
Rekrutacja
Reprezentacja