• Kontakt

    proszę uzupełnić polę
    proszę uzupełnić polę
    proszę uzupełnić polę
    proszę uzupełnić polę
    proszę uzupełnić polę
    Invalid Input
    dane są niepoprawne

Centrum Żeglarskie

Adres

ul. Przestrzenna 19, 70-800 Szczecin

Email

biuro@centrumzeglarskie.pl

Telefon

tel. +48 91 460 08 44 | fax. +48 91 460 03 19

Biuro

tel. 91 460 08 44, 460 08 45
f fax. 91 460 03 19

Obiekt noclegowy

tel. 91 461 53 91

Bosman

tel. 725 495 280

Schronisko młodzieżowe PTSM

Adres

ul. Przestrzenna 19, 70-800 Szczecin

Email

recepcja@centrumzeglarskie.pl

Telefon

tel. +48 91 461 53 91

Dane do umów/zleceń/FV/rachunków:

Nabywca lub sprzedawca:
Gmina Miasto Szczecin
Pl. Armii Krajowej 1
70-456 Szczecin
NIP 851 030 94 10
Płatnik: Centrum Żeglarskie
ul. Przestrzenna 19
70-800 Szczecin

NUMER KONTA:
81 1020 4812 0000 0102 0148 2082

Dyrekcja

Dyrektor - Łukasz Pundyk

l.pundyk@centrumzeglarskie.pl

Wicedyrektor ds. sportu i rekreacji - Magdalena Piasecka-Górny

m.piasecka@centrumzeglarskie.pl

Wicedyrektor ds. organizacji imprez i współpracy międzynarodowej - Jerzy Raducha

j.raducha@centrumzeglarskie.pl

Obsługa sekretariatu - Justyna Wieczorek

biuro@centrumzeglarskie.pl

Telefon

tel. +48 91 461 53 91

Administracja

Obsługa armatorów - Wojciech Gmerek

w.gmerek@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44 wew. 24

Promocja - Beata Hendlik-Stawarz

b.hendlik@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44 wew. 18

Rzecznik prasowy - Tomasz Owsik-Kozłowski

rzecznik@centrumzeglarskie.pl
tel. 517 423 577

Zamówienia publiczne - Marek Kamiński

m.kaminski@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44 wew. 33

Informatyk - Andrzej Poczopko

a.poczopko@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44 wew. 24

Obsługa sekretariatu - Justyna Wieczorek

j.wieczorek@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44

Sport i rekreacja

Wicedyrektor ds. sportu i rekreacji - Magdalena Piasecka-Górny

m.piasecka@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44 wew. 24

Rekrutacja na zajęcia, szkolenia i wypoczynki oraz rejsy

(pok. 113 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00, a w środy 8:00-17.00) )
rekrutacja@centrumzeglarskie.pl
rejsy@centrumzeglarskie.pl

Monika Kałłas

m.kallas@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44 wew. 14

Instruktor - Jerzy Kaczor

j.kaczor@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44 wew. 32

Instruktor - Anna Grygorowiecz-Szulc

a.szulc@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Grzegorz Durdyń

g.duryn@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Izabela Poppe-Iwanów

i.iwanow@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Jakub Skorupski

j.skorupski@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Jerzy Szwoch

j.szwoch@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Joanna Kaczor

a.kaczor@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Mieczysław Ircha

m.ircha@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Piotr Owczarski

p.owczarski@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Piotr Szczeszek

p.szczeszek@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Stanisław Borysewicz

s.borysewicz@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Tomasz Andraszewicz

t.andraszewicz@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Tomasz Franczak

t.franczak@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Wojciech Paluszkiewicz

w.paluszkiewicz@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Wojciech Zakrzewski

w.zakrzewski@centrumzeglarskie.pl

Organizacja imprez i współpraca międzynarodowa

Wicedyrektor ds. organizacji imprez i współpracy międzynarodowej - Jerzy Raducha

j.raducha@centrumzeglarskie.pl

Zofia Sadłowska

z.sadlowska@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44 wew. 22

Beata Prell (urlop)

b.prell@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44 wew. 22

Tomasz Seidler

t.seidler@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44 wew. 25

Małgorzata Kempa

m.kempa@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44 wew. 23

Beata Stańkowska

b.stankowska@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44 wew. 23

Miłosz Kolec

m.kolec@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44 wew. 22

Księgowość

księgowość@centrumzeglarskie.pl

Główna księgowa - Katarzyna Wieloch

tel. 91 460 08 44 wew. 17

Beata Migdalska

tel. 91 460 08 44 wew. 16

Katarzyna Krzynówek

tel. 91 460 08 44 wew. 16

Pion gospodarczy

Kierownik obiektu - Krzysztof Synowiec

k.synowiec@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44 wew. 51

Zaopatrzenie - Maciej Maksymiuk

m.maksymiuk@centrumzeglarskie.pl
tel. 91 460 08 44 wew. 31



Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 Tytuł projektu: Budowa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej Nr umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.06.01.01-32-013/09-00 z dnia 29.01.2010 roku