• Kontakt

    proszę uzupełnić polę
    proszę uzupełnić polę
    proszę uzupełnić polę
    proszę uzupełnić polę
    proszę uzupełnić polę
    Invalid Input
    dane są niepoprawne

Centrum Żeglarskie

ul. Przestrzenna 19, 70-800 Szczecin

Biuro

tel.: +48 91 460 08 44, 460 08 45
f fax. 91 460 03 19

Obiekt noclegowy

tel.: +48 91 461 53 91

Bosman

tel.: +48 725 495 280

Schronisko młodzieżowe PTSM

ul. Przestrzenna 19, 70-800 Szczecin

tel.: +48 +48 91 461 53 91

recepcja@centrumzeglarskie.pl

Dane do umów/zleceń/FV/rachunków:

Nabywca lub sprzedawca:
Gmina Miasto Szczecin
Pl. Armii Krajowej 1
70-456 Szczecin
NIP 851 030 94 10
Płatnik: Centrum Żeglarskie
ul. Przestrzenna 19
70-800 Szczecin

NUMER KONTA:
81 1020 4812 0000 0102 0148 2082

Dyrekcja

Dyrektor - Łukasz Pundyk

l.pundyk@centrumzeglarskie.pl

Wicedyrektor ds. sportu i rekreacji - Magdalena Piasecka-Górny
urlop

m.piasecka@centrumzeglarskie.pl

Wicedyrektor ds. organizacji imprez i współpracy międzynarodowej - Jerzy Raducha

j.raducha@centrumzeglarskie.pl

Obsługa sekretariatu - Justyna Szulborska

biuro@centrumzeglarskie.pl

Telefon

tel.: +48 +48 91 461 53 91

Administracja

Obsługa armatorów - Wojciech Gmerek

w.gmerek@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 24

Promocja - Beata Hendlik-Stawarz

b.hendlik@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 18

Rzecznik prasowy - Tomasz Owsik-Kozłowski

rzecznik@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 517 423 577

Zamówienia publiczne - Marek Kamiński

m.kaminski@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 33

Informatyk - Andrzej Poczopko

a.poczopko@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 24

Obsługa sekretariatu - Justyna Szulborska

biuro@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44

Sport i rekreacja

Wicedyrektor ds. sportu i rekreacji - Magdalena Piasecka-Górny
urlop

m.piasecka@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 24

Rekrutacja na zajęcia, szkolenia i wypoczynki oraz rejsy

(pok. 113 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00, a w środy 8:00-17.00) )
rekrutacja@centrumzeglarskie.pl
rejsy@centrumzeglarskie.pl

Monika Kałłas

m.kallas@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 14

Instruktor - Jerzy Kaczor

j.kaczor@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 32

Instruktor - Anna Grygorowiecz-Szulc

a.szulc@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Grzegorz Durdyń

g.duryn@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Izabela Poppe-Iwanów

i.iwanow@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Jakub Skorupski

j.skorupski@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Jerzy Szwoch

j.szwoch@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Joanna Kaczor

a.kaczor@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Piotr Owczarski

p.owczarski@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Piotr Szczeszek

p.szczeszek@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Stanisław Borysewicz

s.borysewicz@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Tomasz Andraszewicz

t.andraszewicz@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Tomasz Franczak

t.franczak@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Wojciech Paluszkiewicz

w.paluszkiewicz@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Wojciech Zakrzewski

w.zakrzewski@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Agata Ostrowska

a.ostrowska@centrumzeglarskie.pl

Instruktor - Przemysław Dziarnowski

p.dziarnowski@cenrumzeglarskie.pl

Instruktor - Maksymilian Bojek

m.bojek@centrumzeglarskie.pl

Organizacja imprez i współpraca międzynarodowa

Wicedyrektor ds. organizacji imprez i współpracy międzynarodowej - Jerzy Raducha

j.raducha@centrumzeglarskie.pl

Zofia Sadłowska

z.sadlowska@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 22

Beata Prell (urlop)

b.prell@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 22

Tomasz Seidler

t.seidler@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 25

Małgorzata Figaszewska

m.figaszewska@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 23

Beata Stańkowska

b.stankowska@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 23

Miłosz Kolec

m.kolec@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 22

Księgowość

księgowość@centrumzeglarskie.pl

Główna księgowa - Katarzyna Wieloch

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 17

Katarzyna Krzynówek

tel.: +48 91 460 08 44 wew. 16

Pion gospodarczy

Kierownik obiektu - Krzysztof Synowiec

k.synowiec@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 51

Zaopatrzenie - Maciej Maksymiuk

m.maksymiuk@centrumzeglarskie.pl
tel.: +48 91 460 08 44 wew. 31



Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 Tytuł projektu: Budowa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej Nr umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.06.01.01-32-013/09-00 z dnia 29.01.2010 roku