Szkolenia żeglarskie i motorowodne

Zapraszamy na kursy żeglarskie przygotowujące do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego i sternika morskiego, które organizowane są w trybie weekendowym, intensywnym oraz stacjonarnym-wakacyjnym na jachtach typu Janmor. Proponujemy również szkolenia motorowodne na motorówce z silnikiem Honda 50 lub pontonie RIB oraz dodatkowe zajęcia na skuterze YAMAHA VXR (moc 160 kW, długość - 3,27, wysokość - 1,16, zanurzenie - 0,30).

Wyróżniamy się profesjonalną kadrą instruktorów, która gwarantuje gruntowne przygotowanie do egzaminu. Żeglarzom zapewniamy maksymalnie sześcioosobowe grupy szkoleniowe i dużą intensywność kursu. Motorowodniakom zaś proponujemy zindywidualizowany grafik godzin, dostosowany do potrzeb każdego kursanta.

IMG_1985

 

Podczas naszego szkolenia, uczestnicy nabywają umiejętności pozwalające na przystąpienie do egzaminu państwowego. Cały program dostosowany jest zarówno dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę, jak i dla tych bardziej doświadczonych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Jeśli masz dodatkowe pytanie, skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 91 460 08 44 wew. 14.