Informacje ogólne

Chcesz przeżyć wspaniałą przygodę? Marzysz o oderwaniu się od szarej codzienności? Chcesz zorganizować imprezę integracyjną? A może szukasz nietypowego prezentu dla bliskiej osoby? Jeśli tak, zapraszamy do Centrum Żeglarskiego! Organizujemy rejsy turystyczne i szkoleniowe. Baw się na pokładach: s/y Dar Szczecina, s/y Magnolia, s/y Zryw i s/y Urtica.

  MAGNOLIA

Poczuj zapach przygody, wiatr we włosach i morską bryzę na twarzy. Doświadcz uroku morskiej podróży i poznaj z nami malownicze krajobrazy nadbałtyckich portów i wysp. W trakcie rejsu poznasz tajniki sztuki żeglarskiej, zdobędziesz staż morski na stopnie PZŻ oraz przywieziesz niesamowite wspomnienia. Nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego ani patentów żeglarskich!

  Dar_Sesja 137

Nasze rejsy łączą w sobie elementy turystyki i szkolenia żeglarskiego. Każdy z załogantów zdobywa doświadczenie w żegludze morskiej oraz zalicza godziny stażowe wymagane przez PZŻ na wyższe stopnie żeglarskie. Każdy stanowi też załogę jachtu i uczestniczy czynnie we wszelkich pracach, pełnieniu wacht nawigacyjnych i kambuzowych. A osoby zainteresowane będą mogły praktycznie wykorzystać wiedzę z zakresu nawigacji, locji, a także będą mogły zapoznać się z obowiązującymi przepisami. Zapewniamy najlepszych kapitanów jednostek oraz dobrą cenę (stałe koszty paliwa).  

Nasze jednostki: s/y DAR SZCZECINA typ Antares, długość 18.10m, szerokość 4.60m, zanurzenie 2.85m, żagle 134m2, załoga 12 osób

Dar_Sesja 023

s/y MAGNOLIA typ Vega, długość 11.87m, szerokość 2.9m, zanurzenie 1.9m, żagle 54m2, załoga 8 osób

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

s/y URTICA typ Delphia 37.3, długość 11.14m, szerokość 3.61m, zanurzenie 1.98m, żagle 72.6m2, załoga 8 osób

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

s/y ZRYW  typ Taurus, długość 10.57m, szerokość 3.69m, zanurzenie 2.05 m, żagle 48.7m2, załoga 8 osób
 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 

Poczuj wiatr w żaglach i nabierz dystansu do otaczającego świata! Już teraz sprawdź terminy (rejsy planowe, rejsy czarterowe) i dołącz do naszej załogi!   *Kapitan jachtu zastrzega sobie prawo do modyfikacji trasy, w zależności od warunków atmosferycznych oraz kondycji załogi).