• Zapraszamy na kursy żeglarskie przygotowujące do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego i sternika morskiego, które organizowane są w trybie weekendowym, intensywnym oraz stacjonarnym-wakacyjnym na jachtach typu Janmor. Proponujemy również szkolenia motorowodne na motorówce z silnikiem Honda 50 lub pontonie RIB oraz dodatkowe zajęcia na skuterze YAMAHA VXR (moc 160 kW, długość - 3,27, wysokość - 1,16, zanurzenie - 0,30).

  Wyróżniamy się profesjonalną kadrą instruktorów, która gwarantuje gruntowne przygotowanie do egzaminu. Żeglarzom zapewniamy maksymalnie sześcioosobowe grupy szkoleniowe i dużą intensywność kursu. Motorowodniakom zaś proponujemy zindywidualizowany grafik godzin, dostosowany do potrzeb każdego kursanta.

  IMG_1985

   

  Podczas naszego szkolenia, uczestnicy nabywają umiejętności pozwalające na przystąpienie do egzaminu państwowego. Cały program dostosowany jest zarówno dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę, jak i dla tych bardziej doświadczonych.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

   

  Jeśli masz dodatkowe pytanie, skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 91 460 08 44 wew. 14.

   Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 Tytuł projektu: Budowa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej Nr umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.06.01.01-32-013/09-00 z dnia 29.01.2010 roku