Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Żeglarstwie

Centrum Żeglarskie w Szczecinie zaprasza wszystkich zainteresowanych na Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Żeglarstwie. Regaty zostaną rozegrane w dniu 17.05.2016 r. na akwenie Jeziora Dąbie.

W zawodach liczonych do punktacji nie mogą uczestniczyć uczniowie posiadający licencje sportowe Polskiego Związku Żeglarskiego, jednak z licencjami startować mogą we wszystkich klasach na osobnej trasie i klasyfikacji.

2015_PDD_13

Zawody organizowane są oddzielnie dla dziewcząt i chłopców w poniższych kategoriach:

  • Szkoły Podstawowe: Optymist kl. I, II, III, IV, V, VI
  • Gimnazja: Optymist kl. I, II,III

Istnieje możliwość łączenia startów w rożnych kategoriach wiekowych.

Zgłoszenia będą przyjmowane elektronicznie (z podaniem nazwiska, imienia, roku urodzenia/klasy oraz szkoły) pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.do dn. 17 maja 2016 r. do godz. 16.00 natomiast finalnie, przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 10.30 w biurze regat na terenie CŻ w Szczecinie. Korekty zgłoszeń należy dokonać przynajmniej pół godz. przed startem. &
Harmonogram dnia:
godz. 12.00 – starty w kategorii szkół podstawowych
godz. 13.30 – starty w kategorii gimnazjów
godz. 15.00 – dekoracja drużynowa i zakończenie zawodów

Organizatorami wydarzenia są: Zespół Szkół nr 5, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, Centrum Żeglarskie, Urząd Miasta Szczecin.

Regaty dofinansowano ze środków Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego oraz Urzędu Miasta w Szczecinie.

Kontakt:
Anna Grygorowicz-Szulc, tel. 601 955 677, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tomasz Franczak, tel. 602 758 154

PDF 48
Zawiadomienie Mistrzostwa Szczecina w Żeglarstwie