Nadchodzące wydarzenia

Maj
19
2018

Weekendowy kurs żeglarski II

Zpraszamy na drugi w tym sezone weekendowy kurs żeglarski. Zajęcia prowadzone będą w terminie: 19.05-16.06.2018 r. i zakończą się egzaminem na patent żeglarza jachtowego.Spotkanie organizacyjne odbędzie...


Maj
12
2018

Rozpoczęcie sezonu żeglarskiego 2018

W połowie maja na przystani Centrum Żeglarskiego odbędzie się oficjalne otwarcie sezonu żeglarskiego 2018. Na spotkanie zapraszają Centrum Żeglarskie i Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski. Wydarzenie...


Maj
09
2018

Majowy kurs motorowodny

Zdobądź patent sternika motorowodnego! W maju startuje kurs motorowodny, dający uprawnienia do prowadzenia łodzi motorowych. Wystarczy mieć ukończone 14 lat i chęć zdobywania nowych umiejętności!Już w najbliższą sobotę na terenie przystani Centrum Żeglarskiego odbędzie się Regionalny Finał Energa Sailing Szczecin. Impreza startuje o godz. 10.00 na placu apelowym (przy główny maszcie). Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników Programu Energa Sailing 2016 wraz z rodzicami.
Są nowe zmiany w planie zajęć w grupie prowadzonej przez p. Grzegorza Durdynia oraz kpt. Jerzego Szwocha. Prosimy o zapoznanie się z nowym planem.

PDF 48
Plan zajec WRZESIEN
Centrum Żeglarskie zaprasza na Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego w klasie LASER 4,7, Standard oraz Radial, które odbędą się w dniach 22-23.10.2016 r. Wyścigi startują na Jeziorze Dąbie.
W pierwszym tygodniu października rozpoczyna się ostatni w tym roku kurs na żeglarza jachtowego. Zajęcia prowadzone będą w trybie tygodniowym w terminie od 3 do 9 października w godzinach od 9.00-18.00. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 2 października o godz. 17.00 w świetlicy Centrum Żeglarskiego.
87 zawodników z całego regionu przyjedzie w najbliższą sobotę do Szczecina, żeby wystartować w Mistrzostwach Województwa Młodzików i Dzieci w Kajakarstwie. To pierwsza od ponad 20 lat tego typu impreza w naszym mieście. Centrum Żeglarskie wespół z KS Wiskord zaprasza na przystań już w najbliższą sobotę 24 września o godzinie 10:30.
W minionym tygodniu zostały wprowadzone zmiany do planu zajęć. Prosimy o zapoznanie się z nowym planem. Dotyczy to głównie zajęć prowadzonych przez Annę Grygorowicz-Szulc oraz Tomasza Franczaka.

PDF 48
Plan zajec WRZESIEN
Informujemy, że zajęcia w sekcji Anny Grygorowicz-Szulc startują z dniem 20.09.2016 r. (wtorek). W związku z późniejszym rozpoczęciem zajęć w szkółce żeglarskiej, zostaną wyznaczone dodatkowe terminy spotkań.
Informujemy, że w dniu 16.09.2016 r. zajęcia sekcji Szkółki Regatowej Pana Grzegorza Durdynia zostają odwołane.
W najbliższy weekend startują zajęcia we wszystkich sekcjach prowadzonych przez instruktorów Centrum Żeglarskiego. Plan zajęć jest dostępny w zakładce Sekcje i zajęcia sportowe – Do pobrania.

PDF 48
Plan zajec wrzesien
Uwaga! Zajęcia w sekcji Wojtka Zakrzewskiego zaczynają się już w najbliższy piątek – 2 września i będą prowadzone wg planu z czerwca.

W_zakrzewski


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 Tytuł projektu: Budowa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej Nr umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.06.01.01-32-013/09-00 z dnia 29.01.2010 roku

 

Szybki kontakt

Newsletter

Zapisz się do naszego newsletera jeśli chcesz otrzymywać informacje.

O nas

Centrum Żeglarskie powstało w 2008 roku. Od tego czasu aktywnie działamy na rzecz upowszechnienia wśród dzieci i młodzieży turystyki wodnej i żeglarskiej.

Czytaj więcej..