• Dnia 17 maja b.r. odbyły się Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina w Żeglarstwie. Na starcie znaleźli się uczniowie szkół podstawowych i Gimnazjów.

     

     

    DSCN9898


    KLASYFIKACJA MISTRZOSTW SZCZECINA W ŻEGLARSTWIE

    Szkoły Podstawowe

    Kategoria OPTYMIST

    Klasa I

    1. miejsce Jan Rogucki

    Klasa II Dziewczęta Chłopcy
    I miejsce Katarzyna Miłoś Bartosz Krawczak
    II miejsce Natalia Przebinda Kamil Sawiński
    III miejsce Jakub Podgórny

    DSCN9917


    Klasa III Dziewczęta Chłopcy
    I miejsce Blanka Walko Mikołaj Kapczacki
    II miejsce Maja Krawczak Marcel Dąbrowa
    III miejsce Nikola Szwedowska Jacek Olejniczak

    DSCN9880


    Klasa V Dziewczęta Chłopcy
    I miejsce Martyna Bzinkiewicz Maciej Szczerkowski
    II miejsce Aleksandra Paplińska Oliwier Ziębka
    III miejsce Michał Kolanecki
    Klasa VI Dziewczęta Chłopcy
    I miejsce Katarzyna Miłoś Maciej Jagielski
    II miejsce Natalia Przebinda Maciej Szcześniawski
    III miejsce Jakub Podgórny

    DSCN9936


     

     Gimnazjum

    Kategoria OPTYMIST

    Klasa I Dziewczęta Chłopcy
    I miejsce Julia Kowalczyk Hubert Mosiejczuk
    II miejsce Majka Brzezińska Michał Reska
    III miejsce Paulina Jaworska Michał Zemlik

    DSCN9940


    Klasa II Dziewczęta Chłopcy
    I miejsce Karolina Zdanowicz Bartosz Miłek
    II miejsce Natalia Darmofał Konrad Lichota
    III miejsce Kamila Luranc Bartosz Szymczak
    Gimnazjum

    Kategoria LASER 4,7

    Klasa II Dziewczęta Chłopcy
    I miejsce Mateusz Szymczak
    II miejsce Daniel Smoliński
    III miejsce Dominik Wałaszek
     

    Drużynowo

      Szkoły Podstawowe Gimnazjum
    I miejsce ZS 16 43
    II miejsce OSM 1 stopnia 14
    III miejsce CMS


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 Tytuł projektu: Budowa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej Nr umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.06.01.01-32-013/09-00 z dnia 29.01.2010 roku