• Jest to doskonała propozycja dla młodzieży. Jeśli chcesz poznać nowych ludzi, podszkolić swoje umiejętności lub zasmakować żeglarstwa po raz pierwszy, będzie to znakomite zakończenie Twoich wakacji!

   

  Magnolią na koniec wakacji

  • termin: 25-31.08.2018 (7 dni)
  • cel rejsu: Kopenhaga lub Bornholm (w zalżności od m.in. warunków pogodowych)
  • rejs dla osób powyżej 15 r.ż.
  • cena: 1280 zł
  • w cenie: paliwo; opłaty portowe; środki czystości; opieka kapitana/ I oficera/ wychowawcy; wyżywienie; ubezpieczenie.

   

   

  Nie wymagamy patentów ani doświadczenia na pokładzie!


  Rejsy Centrum Żeglarskiego łączą w sobie elementy turystyki i szkolenia żeglarskiego. Każdy z załogantów zdobywa doświadczenie w żegludze morskiej oraz zalicza godziny stażowe wymagane przez PZŻ na wyższe stopnie żeglarskie. Każdy stanowi też – po prostu – załogę jachtu i uczestniczy czynnie we wszelkich pracach i pełnieniu wacht.  Zapytaj o szczegóły: tel. 91 460 08 44 wew. 14, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

  Zapisy na aktywności proponowane przez Centrum Żeglarskie odbywają się jedynie drogą elektroniczną na stronie internetowej centrumzeglarskie.pl w zakładce e-rekrutacja.  ZAPISY KROK PO KROKU

  1. Załóż konto użytkownika w systemie e-rekrutacja.

  2. Wybierz interesujące Cię rejs.

  3. Dokonaj zapisu na rejs.

  4. Wydrukuj zgłoszenie do udziału w imprezie żeglarskiej oraz kartę kwalifikacyjną wypoczynku (w przypadku, gdy jest wymagana, pojawia się w systemie, jako plik pdf do pobrana) na rejs.

  5. Podpisz ww. dokumenty i złóż je do biura Centrum Żeglarskiego, ul. Przestrzenna 19, Szczecin (pok. 113).

   Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 Tytuł projektu: Budowa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej Nr umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.06.01.01-32-013/09-00 z dnia 29.01.2010 roku