• W styczniu odbył się noworoczny spływ kajakowy Sekcji Turystyki Kajakowej Centrum Żeglarskiego, który zorganizował Piotr Owczarski. W zimowym pływaniu wzięli także udział członkowie szkółki żeglarskiej powadzonej przez Agatę Ostrowską. Uczestnicy spływu pływali wodami Jeziora Dąbie Małe. 

   

  spływ noworoczny 2018 1


  „O tej porze roku na wodzie można spotkać tylko wychowanków Centrum Żeglarskiego, zarówno sekcji kajakowej, jak i regatowych. Tegoroczna aura sprzyja pływaniu. Nie ma prawie opadów śniegu, a temperatury oscylują koło zera. Na wodzie spotkaliśmy ptaki, zarówno łabędzie, czaple, jak i łyski. Młodzież dobrze radziła sobie z zimowym wiosłowaniem. Pomału opłynęliśmy przybrzeżne wyspy, jak i uśpione snem zimowym klubowe przystanie.”

  Piotr Owczarski
  Sekcja Turystyki Kajakowej

   

  Jak widać sezon kajakowy wciąż trwa. Przed wytrwałymi członkami sekcji Centrum Żeglarskiego kolejne zimowe wyprawy. W połowie lutego zapraszamy na spływ Walentynkowy.

   Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 Tytuł projektu: Budowa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej Nr umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.06.01.01-32-013/09-00 z dnia 29.01.2010 roku

 

Szybki kontakt

Newsletter

Zapisz się do naszego newsletera jeśli chcesz otrzymywać informacje.

O nas

Centrum Żeglarskie powstało w 2008 roku. Od tego czasu aktywnie działamy na rzecz upowszechnienia wśród dzieci i młodzieży turystyki wodnej i żeglarskiej.

Czytaj więcej..