• Wystartowała rekrutacja załogi na III etap The Tall Ship Races 2017 na czołową jednostkę Szczecina - Dar Szczecina. Zapraszamy do reprezentowania miasta w największych regatach w Europie!

   Dar Szczecina wypływa 22 lipca 2017 r. z Centrum Żeglarskiego w Szczecinie, popłynie na start ostatniego etapu regat do Kłajpedy (Litwa), gdzie rozpocznie wyścig do portu macierzystego. Planowany termin przypłynięcia do Szczecina na zlot największych żaglowców to 8 sierpnia. Cena: 2460 zł od osoby. 

   

  Dar Szczecina ludzie

   

  Wolne miejsca wciąż dostępne są na pierwszym etapie wyścigu Halmstad (Szwecja) – Kotka (Finlandia) w załodze jachtu Zryw. Rozpocznie się on 24 czerwca w Szczecinie, skąd reprezentacja popłynie do szwedzkiego Halmstad na start regat. Ze Szwecji załogi wyruszą na wschód, do fińskiego portu Kotka. Tam pierwszy etap dobiega końca, a załoganci 16 lipca wracają do Szczecina. Cena od osoby (między 16 a 25 rokiem życia) to 2838 zł, natomiast starsi płacą 3096 zł.

  S/y Zryw czeka również na ostatniego załoganta na trzecim etapie wyścigu: Kłajpeda (Litwa) - Szczecin. Termin regat: 29 lipca do 8 sierpnia. Reprezentacja Szczecina ma zapewniony przejazd na Litwę autokarem już 28 lipca. Cena od osoby (między 16 a 25 rokiem życia) to 1960 zł, natomiast starsi płacą 2120 zł.

   

  Szczegóły dotyczące zasad rekrutacji znajdziecie na stronie ttsr.eu/reprezentacja. W razie pytań służymy pomocą: Małgosia Figaszewska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 91 460 08 44 wew. 23. 

   

  Co możesz zyskać zgłaszając się?

  • solidne doświadczenie żeglarskie,
  • odkryć nowe porty, kultury i tradycje,
  • nawiązać nowe znajomości,
  • podszkolić znajomość języków obcych.

  Podczas wielu godzin spędzonych na morzu poznacie nie tylko uroki żeglarstwa, ale także jako pełnoprawna załoga będzie uczestniczyć w wachtach nawigacyjnych, bosmańskich, kambuzowych i trapowych.

  Cena zawiera:

  • pobyt na jachcie;
  • wyżywienie;
  • transport do lub z miejsca regat;
  • ubezpieczenie;
  • wyposażenie reprezentanta.
   
  Jak wziąć udział w rekrutacji do Reprezentacji Miasta Szczecin na The Tall Ships Races 2017?

  Aby wziąć udział w rekrutacji należy założyć konto na stronie ttsr.eu.Następnie wypełnić deklarację w zakładce „Reprezentacja” na stronie www.ttsr.eu i oczekiwać na maila z Centrum Żeglarskiego, że deklaracja została zaakceptowana. Po otrzymaniu mailowej akceptacji, należy ją wydrukować, podpisać i dostarczyć osobiście lub pocztą do Centrum Żeglarskiego, które znajduje się w Szczecinie przy ul. Przestrzennej 19.

  Miasto Szczecin pokrywa część kosztów rejsów odbywających się w ramach Reprezentacji Szczecina na The Tall Ships Races 2017.

  Szczegółowe warunki udziału zawiera Regulamin zamieszczony na stronie ttsr.eu.

   Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 Tytuł projektu: Budowa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej Nr umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.06.01.01-32-013/09-00 z dnia 29.01.2010 roku