Slide background

Centrum Żeglarskie, więcej niż przystań !

więcej
Slide background

Obierz kurs na przygodę

Zapraszamy na rejsy po Jeziorze Dąbie, Zalewie Szczecińskim i Bałtyku, zabierzemy cie do Kopenhagi, Sassnitz, Malmo, czy na Borholmn, a nasi kapitanowie zadbają o twoje bezpieczeństwo.

Zaplanuj swój rejs z Centrum Żeglarskiem
Slide background

Finał regat wielkich
żaglowców

więcej

Szkolenia, rejsy, obozy, półkolonie. Zapisz się już dziś!

Pasja

Nauka

Miejsce

Wypożyczalnia

Wypoczynek

Ludzie

O nas

Centrum Żeglarskie powstało w 2008 roku. Od tego czasu aktywnie działamy na rzecz upowszechnienia wśród dzieci i młodzieży turystyki wodnej i żeglarskiej. Dzięki rozbudowie i po zmianach administracyjnych staliśmy się największym i jedynym tego typu ośrodkiem żeglarskim w całej Polsce i euroregionie. Nowe możliwości stwarzają grunt do rozwoju.

W naszej ofercie znajduje się się kompleksowa obsługa zielonych szkół, konferencji i szkoleń. Zajęcia żeglarskie i pływanie turystyczne będzie w pakiecie z edukacją ekologiczną, zwiedzaniem miasta i noclegami oczywiście. Obiekt noclegowy przyjmie grupy nawet 42 osobowe. Regaty, które cyklicznie organizujemy zdecydowanie zyskają.

Do tej pory zawodnicy spali pod namiotami lub na sąsiednich przystaniach, teraz będą mieli doskonałe warunki. Tak duże i otwarte miasto jak Szczecin zyskało dodatkową bazę turystyczno-noclegową oraz zaplecze do organizacji wydarzeń marynistycznych.

Nadchodzące wydarzenia:

Regaty na Finał Sezonu - Puchar Polski Klasy 505 - odbędą się w terminie 30.09-01.10.2017 r. na Jeziorze Dąbie. Organizatorem regat jest Centrum Żeglarskie w Szczecinie oraz Polskie Stowarzyszenie Klasy (...)

Jeśli chcesz w szybki sposób zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do uzyskania patentu na stopień żeglarza jachtowego - nic prostrzego! Zapisz się na nasz kurs! (...)

10 października 2017 r. rusza przedostatni w tym sezonie kurs motorowodny. Wystarczy mieć ukończone 14 lat i chęć zdobywania nowych umiejętności! (...)

Centrum Żeglarskie zaprasza wszystkich miłośników żeglarstwa i przyjaciół na oficjalne zakończenie sezonu 2017. Podsumujemy dotychczasowe działania oraz nakreślimy wizję przyszłości. (...)

Aktualności

Zmiany w zajęciach sekcji windsurfingu 18, września

Zmiany w zajęciach (..)

W związku chrobą instruktora Jakuba Skorupskiego

Regaty Oderman Cup za nami! 17, września

Regaty Oderman Cup z(..)

Pierwsze Regaty Oderman Cup za nami! Organizatorem

Koncerty na pożegnanie lata 15, września

Koncerty na pożegna(..)

Muzyka grana na żywo wypełni szczecińskie nabrz

Zmiany w zajęciach 13, września

Zmiany w zajęciach(..)

Informujemy, że w najbliższy czwaretk - t.j. 14

Schronisko młodzieżowe

należące do sieci schronisk Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych (PTSM)

Wypożyczalnia sprzętu

Zwiedzaj wyjątkowe miejsca na naszych jachtach !Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 Tytuł projektu: Budowa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej Nr umowy o dofinansowanie UDA-RPZP.06.01.01-32-013/09-00 z dnia 29.01.2010 roku